SJÖSKUMSPIPOR, 2 st, silverbeslag, Bland annat Gottlieb Petschler 1800-talets första hälft.

183500. SJÖSKUMSPIPOR, 2 st, silverbeslag, Bland annat Gottlieb Petschler 1800-talets första hälft.

Enligt bild.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enligt bild.

Skador, slitage.

Antal besök: 554