DOCKOR, 6 st. Barbie, Midge, mfl.

183382. DOCKOR, 6 st. Barbie, Midge, mfl.

Barbiedocka i förpackning "Happy Holidays Barbie Passion II Gran Gala 1990". Midge docka (Barbie) samt 4 st. diverse fabrikat.

Barbie i förpackning, nyskick. Midge, skador på fötterna, övriga bruksslitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 085