EMALJSKYLT, "LAZAROL TAND-CREME", 1900-talets första hälft.

183357. EMALJSKYLT, "LAZAROL TAND-CREME", 1900-talets första hälft.

Ca 12x33 cm.

Slitage, smärre emaljskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 12x33 cm.

Slitage, smärre emaljskador.

Antal besök: 2 441