PARTI LEKSAKER.FLYGPLAN SÖNIZ Germany, Fleischmann urverkslok, Motorer och GAMA plastbil Mercedes.

183355. PARTI LEKSAKER.FLYGPLAN SÖNIZ Germany, Fleischmann urverkslok, Motorer och GAMA plastbil Mercedes.

Flygplanet i originalkartong? från Eskader.Det är avsett för uppdragning med gummiband. Bilens längd 34 cm.

Skador och slitage. Loket fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 446