183355. PARTI LEKSAKER.FLYGPLAN SÖNIZ Germany, Fleischmann urverkslok, Motorer och GAMA plastbil Mercedes.
Flygplanet i originalkartong? från Eskader.Det är avsett för uppdragning med gummiband. Bilens längd 34 cm.
Skador och slitage. Loket fungerar.