JOHNNY FORSSTRÖM. Figurkomposition, olja på duk, signerad JF-70.

183334. JOHNNY FORSSTRÖM. Figurkomposition, olja på duk, signerad JF-70.

92 x 97 cm.

Oramad, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

92 x 97 cm.

Oramad, fläckar.

Antal besök: 1 012