Gomér & Andersson Linköping
Möbler
Soffor & Sittgrupper
SOFFA, "Boston", Sandella Flex o Form, 2000-tal.
183325. SOFFA, "Boston", Sandella Flex o Form, 2000-tal.
Längd 222, bredd 95 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 222, bredd 95 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 635