183299. BLUSAR, 5 st, ÖVERDELAR 3 st, KLÄNNINGAR, 2st samt STRANDJACKA, DRÄKT, SCARF och STÄDROCK, 1900-tal.
Bla Maxton, Eres Beverly Hills, Meeths Kunglig Hovleverantör, Ajco samt Salena.
Storlekar uppskattningsvis från 34 till 38.
Slitage, skador, fläckar
Medföljer 2 blusar, 1 scarf.