BREVPRESS, glas, sannolikt Credese, Murano, Italien, 1900-tal.

183241. BREVPRESS, glas, sannolikt Credese, Murano, Italien, 1900-tal.

Höjd ca. 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 13 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 459