Gomér & Andersson Linköping
Belysning & Lampor
Övrig belysning
LAMPETTER, ett par, mässing, Art Nouveau, tidigt 1900-tal.
183237. LAMPETTER, ett par, mässing, Art Nouveau, tidigt 1900-tal.
Längd ca. 20 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca. 20 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
464