Coca-Cola back med 24 flaskor, 1900-talets andra hälft.

1832045. Coca-Cola back med 24 flaskor, 1900-talets andra hälft.

Trä, glas, lådans mått: ca 47x30 cm.

Bruksslitage, färgbortfall, flaskor med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 488