DIVERSE, 1700-1900-tal.

DIVERSE, 1700-1900-tal.
183179. DIVERSE, 1700-1900-tal.

Lås, 1700-tal.
Föremål från Tivoli, Köpenhamn, ej komplett.
Märken, 2 st, Cloettas gud-cacao mm.

Slitage, rost, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lås, 1700-tal.

Slitage, rost, skador.

Antal besök: 660