FINLÄNDSKA DESIGN ÅRSBÖCKER, 7 st.

1831788. FINLÄNDSKA DESIGN ÅRSBÖCKER, 7 st.

Ornamo 1935, 1938, 1941, 1949, 1950-1954, 1962 och “Applied art in Finland” 1939. ca 30 x 22 x 5 cm.

Slitage, mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, mindre skador.

Antal besök: 1 063