LAMPA, keramik, P. Holmén, Klosterkeramik Ystad.

183144. LAMPA, keramik, P. Holmén, Klosterkeramik Ystad.

Dekor av flamingor. Signerad. Höjd ca 57 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 3 088