VÄGGSPEGEL, 18/1900-tal.

VÄGGSPEGEL, 18/1900-tal.
183140. VÄGGSPEGEL, 18/1900-tal.

Träram med pastellage. Glas original. H 85 cm, B 46 cm.

Glas med ålderspatina. Lagat krön både upptill samt nedtill. Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 595