KARMSTOLAR, 1 par Gustaviansk stil, Förgyllda. Medaljongrygg.

183134. KARMSTOLAR, 1 par Gustaviansk stil, Förgyllda. Medaljongrygg.

Tidigt 1900-tal. Förgyllda. Skurna detaljer i form av rosor i krön,
Höjd 94, bredd 62 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 94, bredd 62 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 800