GOLVLAMPA, smide, 1900-tal.

GOLVLAMPA, smide, 1900-tal.
183079. GOLVLAMPA, smide, 1900-tal.

Trefotad höj och sänkbar med stativ i smide. Maxhöjd 180 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 619