FLYGPLANSMODELL, SAAB 37 "Viggen", 1970-tal.

183068. FLYGPLANSMODELL, SAAB 37 "Viggen", 1970-tal.

Höjd 19 cm.

Smärre ytslitage. bakre vinge med obetydliga skador i hörn.
Graverad platta på bas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm.

Graverad platta på bas.

Antal besök: 1 335