Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Speglar
SPEGEL, Eden spegel, Gustafs, 1950/60-tal.
183039. SPEGEL, Eden spegel, Gustafs, 1950/60-tal.
82 x 55,5 cm.
Slitage och märken.
Gör en kostnadsfri värdering!
82 x 55,5 cm.
Slitage och märken.
Auktionshuset Kolonn
3 501