IVAN HOFLUND. Stadsvy, olja på pannå, signerad Ivan Hoflund.

183032. IVAN HOFLUND. Stadsvy, olja på pannå, signerad Ivan Hoflund.

22 X27 cm.

Ivan Hoflund (1887–1948)

Gör en kostnadsfri värdering!

22 X27 cm.

Ivan Hoflund (1887–1948)

Antal besök: 1 303