TAKARMATUR I kristall/mässing. 1900-talets senare hälft.

183024. TAKARMATUR I kristall/mässing. 1900-talets senare hälft.

8 vånings kristallkrona
Höjd till koppen, ca 70 cm.

Bruksskick
1 ny prisma medföljer
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 vånings kristallkrona
Höjd till koppen, ca 70 cm.

Bruksskick
1 ny prisma medföljer
El ej funktionstestad.

Antal besök: 693