KARMFÅTÖLJER, ett par, nyrenässans, 1800-tal.

182866. KARMFÅTÖLJER, ett par, nyrenässans, 1800-tal.

Svärtad stomme. Rik dekor.

Slitage och skador, hjulötrissor saknas, renoverade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svärtad stomme. Rik dekor.

Antal besök: 567