DIVERSE MYNT, silver och koppar, 1700-1900-tal.

182854. DIVERSE MYNT, silver och koppar, 1700-1900-tal.

Mestadels Norden och Storbritannien.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 762