AGN KRAG. Fruktstilleben, olja på duk, signerad.

182838. AGN KRAG. Fruktstilleben, olja på duk, signerad.

33 x 88 cm.

Smärre ramskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 88 cm.

Smärre ramskada.

Antal besök: 4 136