BORDSFOTOGENLAMPOR 3 st samt GLASSKÅLAR PÅ FOT 3 st.

18282. BORDSFOTOGENLAMPOR 3 st samt GLASSKÅLAR PÅ FOT 3 st.

3 bordsfotogenlampor.
3 glasskålar på metallfot, högsta höjd ca 31 cm.

Slitage. Skador, lagningar. Skanas kupor till fotogenlamporna.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 bordsfotogenlampor.

Antal besök: 767