PARTI DIVERSE, mestadels koppar, 1900-talets andra hälft.

182817. PARTI DIVERSE, mestadels koppar, 1900-talets andra hälft.

Bla klocka, kastruller, pannor mm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 731