RAGNAR NYBERG. Göteborgs hamn, olja på duk, signerad 1935.

182798. RAGNAR NYBERG. Göteborgs hamn, olja på duk, signerad 1935.

54 x 65 cm.

Små fläckar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 65 cm.

Små fläckar förekommer.

Antal besök: 4 590