RUNE JOHANSSON. Vadande fåglar, akvarell, signerad samt daterad -89.

182746. RUNE JOHANSSON. Vadande fåglar, akvarell, signerad samt daterad -89.

Ca 32,5 x 54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 32,5 x 54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 8 081