MOTORCYKELVÄSKOR, läder, Held, Tyskland.

1827336. MOTORCYKELVÄSKOR, läder, Held, Tyskland.

Längd ca 32. Bredd ca 14. Höjd ca 23.5 cm.

Bruksslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 743