BORD med låda, omkring sekelskiftet 1900.

182707. BORD med låda, omkring sekelskiftet 1900.

Vitmålat med svarvade ben
Längd 72, bredd 49, höjd 76 cm.

Slitage, märken, repor. Senare bemålning med färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålat med svarvade ben

Antal besök: 517