SPEGELBYRÅ, jugend, 1900-talets första kvartal.

182703. SPEGELBYRÅ, jugend, 1900-talets första kvartal.

Vitmålad. Skuren dekor.
Längd 106, bredd 53,5, höjd 163 cm.

Slitage, märken, repor. Senare bemålning med färgbortfall. Stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålad. Skuren dekor.

Antal besök: 636