BORD, allmoge, 1800-tal.

BORD, allmoge, 1800-tal.
182699. BORD, allmoge, 1800-tal.

Rektangulär skiva. Snedställda, kulsvarvade kopplade ben. Genomgående låda. Längd 99, bredd 61, höjd 73 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 786