FIGURIN, bronspatinerad metall, Stjärnmetall, Sverige, 1900-talets första hälft.

182681. FIGURIN, bronspatinerad metall, Stjärnmetall, Sverige, 1900-talets första hälft.

Föreställande munk.
Sockel med märkning undertill. Höjd 17 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Föreställande munk.

Slitage.

Antal besök: 944