Dekor av text "Life has no meaning withouth you"
Signerad "Kosta BH 804".
Diameter ca 19 cm. Höjd ca ca 4 cm.
Bruksslitage, repor.
Signerad "Kosta BH 804".
Bruksslitage, repor.