ASKFAT, glas, design Elis Berg, Kosta.

182671. ASKFAT, glas, design Elis Berg, Kosta.

Dekor av text "Life has no meaning withouth you"
Signerad "Kosta BH 804".
Diameter ca 19 cm. Höjd ca ca 4 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad "Kosta BH 804".

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 916