KARL HULTSTRÖM. skulptur, patinerad gips, Strid mellan man och lejon, signerad.

182665. KARL HULTSTRÖM. skulptur, patinerad gips, Strid mellan man och lejon, signerad.

Sockel i trä
Höjd (inkl sockel) 41 cm.

Slitage, färgbortfall och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sockel i trä
Höjd (inkl sockel) 41 cm.

Antal besök: 1 541