WILLIAM ANSLOW THORNLEY. "The old Harbour sunset". Olja på pannå. Signerad W Thonley.

182659. WILLIAM ANSLOW THORNLEY. "The old Harbour sunset". Olja på pannå. Signerad W Thonley.

24x15 cm.

Retuscher samt mindre skador i pannå.

Gör en kostnadsfri värdering!

24x15 cm.

Antal besök: 888