VÄGGBELYSNING, 1970-tal.

VÄGGBELYSNING, 1970-tal.
182620. VÄGGBELYSNING, 1970-tal.

Utebelysning för väggfäste. Höjd 37 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 752