KASSASKÅP, 1900-talets första hälft.

182617. KASSASKÅP, 1900-talets första hälft.

Bemålat järn. Längd 59, bredd 54, höjd 74 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 089