FÅTÖLJ, "USA 75" Folke Olsson DUX, 1900-tal.

182543. FÅTÖLJ, "USA 75" Folke Olsson DUX, 1900-tal.

Gummibanden märkta DUX.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gummibanden märkta DUX.

Slitage.

Antal besök: 12 377