Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Möbler
Fåtöljer & Stolar
FÅTÖLJ, "USA 75" Folke Olsson DUX, 1900-tal.
182543. FÅTÖLJ, "USA 75" Folke Olsson DUX, 1900-tal.
Gummibanden märkta DUX.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Gummibanden märkta DUX.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
12 377