BOKBLAD, 1500-tal.

BOKBLAD, 1500-tal.
182540. BOKBLAD, 1500-tal.

Latinsk text, delvis kolorerad i rött.
Ca 25 x 17 cm.

Skador, häftad med tejp.

Gör en kostnadsfri värdering!
182540. BOKBLAD, 1500-tal.

Ca 25 x 17 cm.

Skador, häftad med tejp.

Antal besök: 985