PARTI LJUSSTAKAR, 24 st, mässing, 1900-tal.

18252. PARTI LJUSSTAKAR, 24 st, mässing, 1900-tal.

Varierande mått och utförande.

Slitage.

Slitage.

Antal besök: 448