VASER ett par, Cloisonne´, troligen Guanxu ( 1874-1908 ).

182517. VASER ett par, Cloisonne´, troligen Guanxu ( 1874-1908 ).

förgylld brons med polykrom , dekor av lotusblomma
12 cm.

mindre slitage / bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 cm.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 574