BOLSTERVAR, allmoge, Skåne. Signerad H.M.

182493. BOLSTERVAR, allmoge, Skåne. Signerad H.M.

Röd, grön och mörkrandigt mönster. Stoppninga av gåsdun.
Ca 170 x 130 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 170 x 130 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 657