SILVERBESTICK, 16 st olika 18-1900-tal, svenska och utländska stämplar. Totalvikt ca 540 g.

182439. SILVERBESTICK, 16 st olika 18-1900-tal, svenska och utländska stämplar. Totalvikt ca 540 g.

Såsslev 1864, 6 förrättsskedar modell svensk spetsig, 6 serveringsskedar, 1 sockertång, 1 tårtspade modell Rosenholm, 1 matsked modell svensk spetsig. Längd 11-22 cm.

Några med gravyr, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Några med gravyr, repor.

Antal besök: 1 612