SKOMAKARMASKINER och tillbehör, 1900-talets mitt.

182388. SKOMAKARMASKINER och tillbehör, 1900-talets mitt.

Maskin märkt Eudora II.

Slitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Maskin märkt Eudora II.

Slitage, ej genomgånget.

Antal besök: 2 775