OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Karolin. Kopia efter Gustaf Cederström, olja på duk, osignerad.

182351. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Karolin. Kopia efter Gustaf Cederström, olja på duk, osignerad.

31x57 cm.

Fläckar, repor, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

31x57 cm.

Fläckar, repor, färgbortfall.

Antal besök: 1 183