STIG DANIELSSON. Hyllning till Cornelis Vreeswijk. Färglitografi. Signerad. 231/300.

18229. STIG DANIELSSON. Hyllning till Cornelis Vreeswijk. Färglitografi. Signerad. 231/300.

39 x 56 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 56 cm.

Antal besök: 7 787