MATSALSBORD, England, 1900-tal.

182287. MATSALSBORD, England, 1900-tal.

Bestående av två delar. Total längd 73+73 bredd 114,5 höjd 70 cm. 1 iläggsskiva på 62 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 599