Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Läckö Slott, olja på duk signerad AW och daterad 1885.
182260. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Läckö Slott, olja på duk signerad AW och daterad 1885.
48 x 73 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
48 x 73 cm.
Kalmar Auktionsverk
1 873