Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
GUSTAV BÖRTNER. Landskap. Olja på duk. Signerad Börtner.
182221. GUSTAV BÖRTNER. Landskap. Olja på duk. Signerad Börtner.
56x59 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
56x59 cm.
Garpenhus Auktioner
831