SOFFA, nyrokoko, 1800-talets tredje kvartal.

182179. SOFFA, nyrokoko, 1800-talets tredje kvartal.

Längd 222, rygghöjd 125, sitthöjd 50 cm.

Slitage och skador på tyg, liten lagning på överdelen av ryggen samt smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 718